AlbanianLove.Tk

AlbanianLove.Tk

Showing Some Love
 
ForumPortaleCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Histori Dashurie Shum e Dhimbshme..!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeRaTsI_ZeMeR
Admin
avatar

Numero di messaggi : 78
Data d'iscrizione : 12/06/2009
Età : 23
Località : Berat Albania

MesazhTitulli: Histori Dashurie Shum e Dhimbshme..!   Tue May 25, 2010 12:58 pm

Vajza pyet të dashurin e vet : " A je i dashuruar në mua?" Ai përgjigjet : "Jo!"
Ajo e pyet : "Mendon që jam e bukur ?" Ai përgjigjet : "Jo!"
Ajo e pyet sërish : "A jam unë në zemrën tënde?" Ai përgjigjet : "Jo!"
Në fund, vajza pyeti : "Nëse të lë a do të qaje për mua?" Ai përgjigjet : "Jo!"
Vajza mbeti e trishtuar dhe vendosi të largohej nga i dashuri…Ai e përqafoi dhe i tha :
Unë nuk jam i dashuruar në ty – UNË TË DUA!!! Unë mendoj që nuk je e
bukur – TI JE E MREKULLUESHME!!! Ti nuk je në zemrën time – TI JE ZEMRA
IME!!! Kur t’i më lë, unë nuk qaj – UNË VDES!!!
Këta dy të dashuruar janë njohur prej disa kohesh pe kur filluan të kalonin kohen bashke,
janë miqësuar, por mbi të gjitha e dashuronin njëri-tjetrin çdo herë e
më shumë…
Një ditë, vajza i tregoi të dashurit të vet se ajo vuante nga një
sëmundje e zemrës. Në çast e përqafoi atë, dhe filloi të qante!
Duke u ngutur për në të arritur me kohë në operacion, dhe për te hipur në aeroplan, ata as nuk mundën të përshëndeteshin!
Kur vajza u kthye e shëruar nga operacioni, ajo nuk e pa të dashurin e
saj. E pyeti nënën se ku është ai? E ajo u përgjigj : " A NUK E DI SE
KUSH TA KA DHËNË ZEMRËN!?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanianlove.tk
 
Histori Dashurie Shum e Dhimbshme..!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbanianLove.Tk :: AlbanianLove Forum :: Histori Dashurie-
Kërce tek:  
Albanian TopSitesFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog