AlbanianLove.Tk

AlbanianLove.Tk

Showing Some Love
 
ForumPortaleCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cifti Ne Motorr

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeRaTsI_ZeMeR
Admin
avatar

Numero di messaggi : 78
Data d'iscrizione : 12/06/2009
Età : 23
Località : Berat Albania

MesazhTitulli: Cifti Ne Motorr   Tue May 25, 2010 1:03 pm

Vajza:ule shpejtesin se kam frig.

Djali:kjo është shum bukur shtrengohu tek un.

Vajza:jo, jo nuk eshte, te lutem, ule shpejtesin.

Djali: mir me thuaj qe me do.

Vajza: te dua, po te lutem ule shpejtesin se kam frig.

Djali: tani me perqafo fort dhe me thuaj prap qe me do.

Vajza: (e perqafon) te dua

Djali:mund te ma heqesh helmeten te lutem? po me besdis shum edhe veje ti te lutem...
TE DUA!!!

Ditën tjeter del ne gazete: një motor perplaset me një ndertese për mungese frenash.
vetem një person mbijetoj nga ata te dy. e verteta eshte se ne mes te rruges, djali e kuptoi se frenat nuk i punonin, por nuk donte qe vajza ta dinte.
I tha qe ti thonte qe e donte edhe qe ta perqafonte për here te fundit, dhe i tha qe ta vente ajo helmeten qe ajo te jetonte, edhe pse...e dinte qe do humbiste jeten e vet..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanianlove.tk
 
Cifti Ne Motorr
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbanianLove.Tk :: AlbanianLove Forum :: Histori Dashurie-
Kërce tek:  
Albanian TopSitesFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog