AlbanianLove.Tk

AlbanianLove.Tk

Showing Some Love
 
ForumPortaleCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria Esht Kjo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeRaTsI_ZeMeR
Admin
avatar

Numero di messaggi : 78
Data d'iscrizione : 12/06/2009
Età : 23
Località : Berat Albania

MesazhTitulli: Dashuria Esht Kjo   Sat May 29, 2010 5:10 pm

Ishte Nje Dit E Bukur, Nje Dite Dielli...fundi I Shkolles. Ishin Ulur Ne Park Dy Shoqe Duke Biseduar Qysh Me Mbaru Lidhjen Me Djalin Qe E Pritshin. Shoqja1 I Thojke: "kallxoj Te Verteten. Kallxoj Qe Nuk Mundeni Me Qen Sebashku, Sepse Ti Je Shqipetare E Aj Jo."
Shoqja 2: "po, Vetem Me Vjen Shum Veshtir Mi Than, Se Aj Nuk I Kupton Keto Sene.."
Cingrroj Telefoni I Shoqes 2. Ishte Aj, E Pyti Ku Jan. Shoqja 2 I Tregoj Dhe Aj Tha Qe Po Vjen. Pas Disa Minutave Aj Erdh Me Biciklet, Si Zakonisht. Ishte Pak I Lodhur Se U Ngut. U Ul Afer Shoqes 2 (femnes E Ti).
Shoqja 2 : "kom Diqka Per Te Treguar"
Djali: "qka"
Shoqja 2. "ti E Din Qe Jam Une Shqipetare."
Djali: "po"
Shoqja:"..e Deshta Me Te Kallxu Qe Tek Ne...tek Ne Jan Senet Pak Ma Ndryshe Se Te Ju.."
Djali Vetem E Shikojke: " E Qka Po Don Me Tregu Me Kete Pune..? Nese E Don Tjeter Kon S'ka Problem..nuk Kom Qef Me Kan Ne Rruge Tende.."
Shoqja 2: "jo Jo..puna Eshte Qe Nuk Guxoj Me Pas ....frajer..."
Shoqja 1 Ishte Ulur Afer Tyre Dhe Ndegjojke Qka Po Flisin. E Kuptojke Shoqen 2, Edhe Sepse Vet Nuk Eshte Shqipetare E Ka Dit Se Qfar Presjoni E Kishte Ajo.

Djali: " Qka Po Don Me Then Me Kete Fjal?"
Shoqja 2 : "une Jam Shqipetare E Ti S'je..kjo Lidhje Nuk Ban."
Djali: " Aha, Ok.
Kerkush Nuk Foli...
Shoqja 1: "mundeni Me Qen Shok"
Djali: " Po Normal..shok Mundemi Me Mbet, Masi Kjo Lidhje Nuk Funksjonon."
Shoqja 2: " Po" (u Mundojke Mos Me Qajt, Te Dyt Rrishin Serioz)
Erdhen Do Shok Dhe Folshin Dhe Bejshin Hajgare Sikur Mos Te Ka Ndodh Asgje, Sikur Mos Te Ishte Vra Nje Zemer, Sikur Mos Te Ishte Thyer Nje Enderr. Kur Shkun Te Gjith Dhe Mbeten Vetem Shoqja 1 Dhe 2...filloj Vujtja Dhe Rreshiti Loti I Par, Loti I Dyt...lotet Dhe Dhimbja Qe Zgjati Dy Vite..tash Perseri Jan Kryqu Rruget E Tyre Te Ati Djalit Dhe Shoqes 2, Por Asgje Me Nuk Do Te Jet Si Perpara... Vujtja Dhe Dhimbja Ne Ate Koh Te Vajtimit Ishte Diqka Jonormale, Qdo Nate Dojke Zemra Me Dal Prej Trupit Dhe Mu Nda Copa Copa..por Kaun Vitet Dhe Kaloj Dhimbja..mbeti Vetem Shpraztina Qe Sod Ndoshta Dikush Tjeter E Mbush Me Dashuri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanianlove.tk
 
Dashuria Esht Kjo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbanianLove.Tk :: AlbanianLove Forum :: Histori Dashurie-
Kërce tek:  
Albanian TopSitesForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs