AlbanianLove.Tk

AlbanianLove.Tk

Showing Some Love
 
ForumPortaleCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk Di Cfar Bej Me Ty

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BeRaTsI_ZeMeR
Admin
avatar

Numero di messaggi : 78
Data d'iscrizione : 12/06/2009
Età : 23
Località : Berat Albania

MesazhTitulli: Nuk Di Cfar Bej Me Ty   Mon Jun 15, 2009 3:12 pm

Fillim i mabar
por ne fund i vrar
dashuri e papar
po prap te ndar!!!

duhemi kshtu se paku mendojm
me gjelozi a thua vall ku do shkojm
npole tkunderta jetojm
por smund te jemi tqet ku njeri tjetrit i mungojm

kur te kam pran perlahëmi
puthëmi ledhatohëmi por ne fund shahëmi
vrapon nga dera ik me lot
provon t'me harrosh por lodhesh kot

harron se per ty ska tjeter
dashuria e par kurr s'behet e vjeter
kah te shkojsh gjithmon me kujton
dhe telefonin nga dora se leshon

kur me sheh me shoqe mbushesh meri
po gjelozia s'ka vend nese per mua ndjen dashuri
harron se edhe un te dua prandaj ste tradhtoj
por smundem ne qdo qast ket ta kujtoj

me ty a pa ty nuk ndjehem rehat
kur tkom larg me mungon, ste duroj kur tkom ngat
qfar te bej me ty vertet nuk e di
a t'martohmi tani po ti ne shtepi tmamit rrrii?

YOU WILL NEVER BE ALONE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanianlove.tk
 
Nuk Di Cfar Bej Me Ty
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
AlbanianLove.Tk :: AlbanianLove Forum :: Poezi Dashurie-
Kërce tek:  
Albanian TopSitesFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com